SZKOLENIA INDYWIDUALNE

zapisz się

Propozycja skierowana jest do osób, które chcą podnieść swoje umiejętności publicznego przemawiania lub umiejętności trenerskie. Proponujemy do wyboru nasteujące profile szkolenia:
– profesjonalny mówca (publiczne mówienie i przemawianie)
– warsztat prezentera (Power Point w prezentacjach biznesowych, handlowych i tematycznych)
– mówca motywacyjny (perswazja, manipulacja, wpływ społeczny w wystąpieniach publicznych)
– retoryka polityczna (szkolenia dla osób ubiegających sie o stanowisko, urząd lub publiczną funkcję oraz konsultacje w kampaniach wyborczych)
– umiejętności trenerskie (dydaktyka i metodyka nauczania dorosłych).
 
Najczęściej korzystają z niej dyrektorzy, politycy, managerowie, liderzy zespołów i szkoleniowcy, którzy:
– chcą uczyć się według indywidualnego planu, doskonalić wybrane umiejętności, pracować w najdogodniejszym czasie i uczyć się w indywidualnym tempie
– nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w szkoleniach grupowych, cenią sobie dyskrecję
– uczestniczyli w różnych szkoleniach grupowych i nie są usatysfakcjonowani efektami nauczania.
 

Tematyka szkoleń indywidualnych dostosowana jest do oczekiwań i potrzeb klienta.
Terminy szkoleń i sposób ich organizacji ustalany jest indywidualnie. Szkolenie indywidualne można więc rozpocząć w dowolnym momencie.
 
Organizacja szkoleń indywidualnych
 
1. Jeśli chcesz skorzystać z indywidualnego szkolenia lub coachingu, zadzwoń, napisz maila lub przyjedź do naszego ośrodka szkoleniowego. Powiesz, jakie są Twoje potrzeby, oczekiwania i doświadczenia związane z tematem szkolenia. W przypadku szkoleń z wystąpień publicznych i umiejętności trenerskich bardzo pomocne jest przesłanie do nas nagrań video (mogą być amatorskie) lub wskazanie linków do nagrań umieszczonych w internecie (np. na YouTube)
2. Wspólnie ustalimy, jakiej potrzebujesz wiedzy, umiejętności i doświadczenia, żeby osiągnąć swoje cele. Określimy również zakres pracy oraz wyjściowy poziom  nauki.
3. Tempo i poziom szkolenia uzależniony jest od Twojej wiedzy i umiejętności. Jeśli jesteś zaawansowanym mówcą, trenerem lub menadżerem – pracujesz nad zaawansowanymi strategiami i technikami.
4. Przed rozpoczęciem spotkań otrzymasz propozycję programu szkoleniowego do akceptacji. Sesje rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy uznasz, że program odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom.
 
Proponowane formy organizacji szkoleń indywidualnych:

  • 4 spotkania po 2 godziny zegarowe. Sesje odbywają się w odstępie 1 – 2 tygodni. Czas pomiędzy spotkaniami przeznaczony jest na pracę własną (trening nowych umiejętności) i przygotowanie się do kolejnej sesji. Jeśli pojawią się nowe potrzeby szkoleniowe, możesz skorzystać z dodatkowych zajęć. Ten wariant dotyczy wyłącznie spotkań w naszym ośrodku szkoleniowym w Zielonej Górze
  • szkolenie indywidualne trwające 8 godzin lekcyjnych bez przerwy (jeden dzień szkoleniowy, zwykle od godziny 9.00 do godziny 15.00). Ten wariant dotyczy spotkań w naszym ośrodku szkoleniowym w Zielonej Górze i Wrocławiu
  • szkolenie indywidualne trwające 16 godzin lekcyjnych (dwa dni szkoleniowe, zwykle od godziny 9.00 do godziny 15.00). Ten wariant dotyczy spotkań w naszym ośrodku szkoleniowym w Zielonej Górze i Wrocławiu.
Szkolenia indywidualne są wyjątkowo skuteczną formą zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia kompetencji już posiadanych. Efekty takiej pracy są zawsze bardzo satysfakcjonujące!
 
LOGO DO STRONY