Teatr „Mrówka”


MRÓWKA ELA KOLOR
Teatr "Mrówka" to teatr, w którym aktorami są uczestnicy szkoleń i kursów organizowanych przez ESJ.
 
 
 
 
 
Przedstawienia przygotowane przez słuchaczy mają charakter edukacyjny. Teatr "Mrówka" daje okazję do poznawania różnych form teatralnych, ćwiczenia podstawowych technik aktorskich, animacji lalkowej, projektowania i budowy dekoracji, oraz pisania scenariuszy i rezyserowania prostych etiud scenicznych i przedstawień.
Zamieszczane tutaj zdjęcia i filmy zostały wykonane podczas prób i przedstawień  teatru "Mrówka".
—-
07.08.2019
Teraz każdy będzie mógł zrobić sobie świetne pamiątkowe zdjęcie! Teatr "Mrówka" ma nowy fotostand. To taka staromodna "ścianka" do zdjęć.
Chcesz zostać aktorem Teatru "Mrówka"? Tutaj znajdziesz więcej informacji.
 
DSC_9865
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
—-
05.08.2019r. 
Powstały już pierwsze dekoracje do przedstawienia o królewnie Lobelii. To historia o tym, czy ważniejsze jest to, co na głowie, czy to, co w głowie. Niedługo dołączą do nas bohaterowie: królewna Lobelia, królewicze Pomponiusz i Plimponiusz oraz odważny Tymianek. Na scenie Teatru Mrówki Eli pojawi się też królowa Facelia i król Berberys. Premiera już 07 września. Nie możemy się doczekać! Pozdrawiamy wszystkich naszych aktorów i sympatyków.

zamki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 gór
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pustynia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
—-
Przedstawienie "Awantura w ZOO"
 
Talentów nie brakowało również w grupie 32. Przedstawienie miało swoją premierę 26.05.2019r. Wzbudziło mnóstwo pozytywnych emocji u aktorów i widzów. Poztstawiło też niezapomniane wspomnienia. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu aktorskiego i Pani Reżyser!!!
 
 
—-
16.03.2019r.  przedstawienie "Awantura w ZOO" przygotowała grupa 31. Wszystkim aktorom gratulujemy talentu! Pani Reżyser dziękujemy! Widownia oszalała z zachwytu!

20190316_134440(0)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20190316_135132
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
—-
W Teatrze "Mrówka" same talenty! 18.12.2018r. przedstawienie "Awantura w ZOO" pokazała grupa 30. Zobacz na filmie fragmenty opowieści o tolerancji i akceptacji. Chcesz wystąpić w Teatrze "Mrówka" – zapisz sie na kurs! Zapraszamy!
 
 
—-
17.11.2018r. przedstawienie "Awantura w ZOO" przygotowała grupa  29. Warsztaty teatralne wpisały się na stałe do programu naszego kursu. Jest wiele emocji i ogromna satysfakcja i radość z efektu. Znowu wielki sukces! Zdobyte umiejętności z pewnością przydadzą się w pracy z dziećmi!
 
—-

„Awantura w ZOO” to opowieść o tolerancji, przyjaźni i zauważaniu innych. Dla najmłodszych i trochę starszych. W sobotę 22.09.2018r. odbyła się premiera pierwszego naszego przedstawienia. Przedstawienie przygotowała grupa 28. Ogłaszamy wielki sukces i gratulujemy aktorom, reżyserowi i całej „ekipie technicznej”!

DSCF5041

 
 
 
 
Oto bohaterowie przedstwienia:
 
bizon 1
jeż 1
słoń 1
sowa 3
wielbłąd 1
zebra 2
żyrafa 3