SZKOŁA RETORYKI I WPŁYWU SPOŁECZNEGO

mówię, więc jestem baner
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoła Retoryki i Wpływu Społecznego powstała, by umożliwić rozwój profesjonalnych umiejętności publicznego przemawiania oraz przygotowania i realizowania prezentacji. Wszystkie nasze programy szkoleniowe gwarantują realny rozwój umiejętności, które natychmiast mogą być wykorzystane w praktyce.
 
Szkolenia obejmują wszystkie aspekty publicznego przemawiania – strukturę poszczególnych form wypowiedzi, techniki wpływu społecznego, perswazji i manipulacji, emisję głosu mówionego i psychologię wystąpień publicznych. Uczysz się także tworzenia prezentacji i komentarzy do nich. Ćwiczysz posługiwanie się mikrofonem i sprzętem do prezentacji, a także przemawiasz przed kamerą. Dzięki temu stajesz się kompetentnym, profesjonalnym mówcą.
 
Możesz wybrać taką formę nauki, która najbardziej Ci odpowiada:
coaching wystąpien publicznych i prezentacji, służacy doskonaleniu Twojego przemówienia lub przygotowywanej przez Ciebie prezentacji
szkolenie indywidualne, które odbywa sie według jednego z pięciu programów
szkolenie grupowe "Wystąpienia publiczne i prezentacje", podczas którego kształcisz i doskonalisz  swoje umiejętności
szkolenie grupowe "Prezentacje biznesowe i handlowe", poświęcone warsztatowi profesjonalnego prezentera.
 
Jeśli prowadzisz firmę lub zarządzasz zespołem, proponujemy szkolenia, wykłady i warsztaty przygotowane specjalnie dla biznesu, instytucji i organizacji.
 
W naszym Ośrodku Szkoleniowym  w Zielonej Górze dysponujemy wygodnymi salami ćwiczeniowymi, wyposażonymi w sprzęt do ćwiczen i prezentacji.
DSCF4917poprawione

DSCF4914poprawioneDSC_8139DSC_8596DSC_6270DSC_5016

DSC_5021