SZKOŁA RETORYKI I WPŁYWU SPOŁECZNEGO

plakat na fb 2018 wystąpienia publiczne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O Szkole Retoryki mówi Jerzy Krzysica
 
Szkoła Retoryki i Wpływu Społecznego powstała, by umożliwić rozwój profesjonalnych umiejętności publicznego przemawiania oraz przygotowania i realizowania prezentacji. Wszystkie nasze programy szkoleniowe gwarantują realny rozwój umiejętności, które natychmiast mogą być wykorzystane w praktyce. Często rozwój ten jest bardzo szybki, wręcz spektakularny.
 
Mamy doświadczenie wynikające z pracy z różnymi klientami. Uczyli się u nas politycy, dyrektorzy, menadżerowie, trenerzy, terapeuci, liderzy, nauczyciele, biznesmeni i studenci. Widzieliśmy już wszystko w tej branży. Teraz cała nasza wiedza jest do twojej dyspozycji.
 
Nasze szkolenia obejmują wszystkie aspekty publicznego przemawiania.
Poznajesz strukturę poszczególnych form wypowiedzi, techniki i strategie wpływu społecznego, perswazji i manipulacji. Opanowujesz właściwą  emisję głosu mówionego i psychologię wystąpień publicznych. Uczysz się tworzenia prezentacji i komentarzy do nich. Ćwiczysz posługiwanie się mikrofonem i sprzętem do prezentacji. Przemawiasz przed kamerą. Dzięki temu stajesz się kompetentnym, profesjonalnym mówcą. Od nas otrzymasz niezwykle skuteczne narzędzia.
 
Możemy uczynić z Ciebie prawdziwą gwiazdę publicznych wystąpień. Damy Ci wiedzę, umiejętności, pewność siebie i energię. Nie zmarnujemy Twojego czasu, ani Twoich pieniędzy.
 
Możesz wybrać taką formę nauki, która najbardziej Ci odpowiada. Mogą to być warsztaty retoryczne, podczas których systematycznie zdobywasz kompetencje mówcy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne.
 
Możesz zapisać się na dwudniowe grupowe szkolenie z wystąpień  publicznych lub prezentacji, które odbywają się w weekendy, w terminach, które znajdziesz na naszej stronie internetowej esj.edu.pl.
 
Możesz także w dowolnym momencie rozpocząć szkolenie indywidualne. Jest to  najbardziej efektywna forma nauki. Program jest  zindywidualizowany, co oznacza, że uwzględnia Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości. Jest to nauka bardzo intensywna, prowadząca do osiągnięcia konkretnych celów.
My nie odkrywamy Twoich problemów – my je znamy! Potrafimy ocenić Twoje umiejętności i możliwości. Dobrze wiemy, jakiej wiedzy i jakich umiejętności potrzebujesz, żeby uzyskać kompetencje gwarantujące sukces. Powiemy też, ile czasu na to potrzebujesz. Jeśli czegoś nie da się osiągnąć, informujemy Cię o tym otwarcie.
 
Jeśli przygotowujesz konkretne wystąpienie publiczne, na przykład referat konferencyjny, prezentację na konferencję branżową lub masz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i chcesz się do niej dobrze przygotować, to najbardziej odpowiednią formą będą indywidualne konsultacje lub coaching. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie w internecie.
 
Jeśli prowadzisz firmę lub zarządzasz zespołem, proponujemy szkolenia, wykłady i warsztaty przygotowane specjalnie dla biznesu, instytucji i organizacji.
 
Mamy doskonałe warunki do nauki i ćwiczeń. W naszym Ośrodku Szkoleniowym dysponujemy wygodnymi salami ćwiczeniowymi, sprzętem do prezentacji oraz profesjonalnego nagrywania dźwięku i obrazu.
 
Zapraszamy! Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję!
 
LOGO DO STRONY