SZKOŁA RETORYKI I WPŁYWU SPOŁECZNEGO

mówię, więc jestem baner
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoła Retoryki i Wpływu Społecznego powstała, by umożliwić rozwój profesjonalnych umiejętności publicznego przemawiania oraz przygotowania i realizowania prezentacji. Wszystkie nasze programy szkoleniowe gwarantują realny rozwój umiejętności, które natychmiast mogą być wykorzystane w praktyce.
 
Szkolenia obejmują wszystkie aspekty publicznego przemawiania – strukturę poszczególnych form wypowiedzi, techniki wpływu społecznego, perswazji i manipulacji, emisję głosu mówionego i psychologię wystąpień publicznych. Uczysz się także tworzenia prezentacji i komentarzy do nich. Ćwiczysz posługiwanie się mikrofonem i sprzętem do prezentacji, a także przemawiasz przed kamerą. Dzięki temu stajesz się kompetentnym, profesjonalnym mówcą.
 
Możesz wybrać taką formę nauki, która najbardziej Ci odpowiada.
Mogą to być warsztaty retoryczne, podczas których systematycznie zdobywasz kompetencje mówcy. Zajęcia odbywają się wtedy raz w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne. Możesz zapisać się na dwudniowe grupowe szkolenie z wystąpień  publicznych lub prezentacji. Możesz także w dowolnym momencie rozpocząć szkolenie indywidualne. Jest to najbardziej efektywna forma nauki. Program jest  zindywidualizowany i uwzględnia Twoje potrzeby i oczekiwania.
 
Jeśli przygotowujesz wystąpienie publiczne (np. referat konferencyjny, prezentację na konferencję branżową) albo masz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i chcesz się do niej dobrze przygotować, to najbardziej odpowiednią formą będą indywidualne konsultacje lub coaching. Jeśli prowadzisz firmę lub zarządzasz zespołem, proponujemy szkolenia, wykłady i warsztaty przygotowane specjalnie dla biznesu, instytucji i organizacji.
 
Zapraszamy! Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję!
 
W naszym Ośrodku Szkoleniowym  w Zielonej Górze dysponujemy wygodnymi salami ćwiczeniowymi, sprzętem do prezentacji oraz profesjonalnego nagrywania dźwięku i obrazu.
 
 
4. Szkolenia indywidualne (profil do wyboru)
    – profesjonalny mówca
    – warsztat prezentera
    – mówca motywacyjny
    – retoryka polityczna
    – umiejętności trenerskie
 
LOGO DO STRONY